Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE

BE0564884349

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Breulstraat 2 bus 1, 8890 Moorslede

Achter het bedrijf: Sibelle Verstraete.

Actief voor

11 jaar, 11 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE uit Moorslede, ondernemingsnummer BE0564884349, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -3.941 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE een brutomarge van € -1.840 en een eigen vermogen van € 13.321. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 749 naar € -3.941. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 13.321

▼ 23% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -3.941

▼ in 2024 nog € 749 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 23.977

▼ 7% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 921.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 328

▼ 96% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -3.830 € 9.275 € 8.409 € -1.840 ▼ € 10.249
Winst na belastingen € -2.117 € 7.463 € 749 € -3.941 ▼ € 4.689
Eigen vermogen € 26.112 € 33.575 € 17.262 € 13.321 ▼ 23%
Totale schulden € 11.560 € 4.634 € 13.594 € 10.961 ▼ 19%
Cash € 7.044 € 9.776 € 25.659 € 23.977 ▼ 7%
Opgepotte winst € 13.712 € 21.175 € 4.862 € 921 ▼ 81%
Dividend € 0 € 0 € 17.062 € 0 ▼ 100%
Bankschulden € 2.425 € 0 € 0 € 0
Balanstotaal € 37.672 € 38.209 € 30.855 € 24.282 ▼ 21%

Kerncijfers van THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE?

Wat er de jongste jaren bij THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 3.941 (▼ € 4.689 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Moorslede. KBO
  • Sibelle Verstraete werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 2.117 verlies in 2022 naar € 3.941 verlies in 2025.

Betaalde al € 7.822 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 7.463 winst.

Keerde in totaal € 17.062 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Sibelle Verstraete
THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE

Achter THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE zit Sibelle Verstraete.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Sibelle Verstraete

Bestuurder

sinds 2014

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Breulstraat 2 bus 1

8890 Moorslede

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0564.884.349
Btw-nummer
BE 0564.884.349
Maatschappelijke zetel
Breulstraat 2 bus 1, 8890 Moorslede
Namen & benamingen
THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 oktober 2014
Peppol
Actief · Actief sinds 10 dec 2025

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE?
De maatschappelijke zetel van THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE is gevestigd te Breulstraat 2 bus 1, 8890 Moorslede.
Is THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 oktober 2014.
Is THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE geregistreerd op Peppol?
Ja, THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0564884349.
Wat is het ondernemingsnummer van THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE?
Het ondernemingsnummer van THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE is BE0564884349.
Wanneer is THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE opgericht?
THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE is opgericht op 21 oktober 2014.
Wie is de eigenaar van THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE?
Achter THUISVERPLEGING VERSTRAETE SIBELLE zit Sibelle Verstraete.