Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

NOUR-CHAAM

BE0563906332

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

NOUR-CHAAM is een horecazaak in Sint-Gillis (bij-Brussel). BV, gestart op 13 oktober 2014, 1 vestiging.

Waterlose Steenweg 138, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

Actief voor

12 jaar

Financiën

Boekjaar 2025

NOUR-CHAAM uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0563906332, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -134 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NOUR-CHAAM een brutomarge van € 94.528 en een eigen vermogen van € 117.834. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 196.844 naar € -134. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 17 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 117.834

▼ 15% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -134

▼ in 2024 nog € 196.844 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 116.468

▼ 39% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 100.884.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 43.488

▲ 22% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 25.564

▼ 30% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 466.506

▲ € 402.285 t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 212.192

▲ 15% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 45.560 € -13.834 € 246.807 € 94.528 ▼ 62%
Winst na belastingen € -4.643 € -84.782 € 196.844 € -134 ▼ € 196.979
Eigen vermogen € 25.906 € -58.876 € 137.968 € 117.834 ▼ 15%
Totale schulden € 152.394 € 367.733 € 328.459 € 700.133 ▲ 113%
Cash € 55.815 € 99.737 € 190.676 € 116.468 ▼ 39%
Opgepotte winst € 8.956 € -75.826 € 121.018 € 100.884 ▼ 17%
Dividend € 0 € 0 € 0 € 20.000
Balanstotaal € 178.300 € 308.857 € 466.428 € 817.967 ▲ 75%

Kerncijfers van NOUR-CHAAM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met NOUR-CHAAM?

Wat er de jongste jaren bij NOUR-CHAAM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 134 (▼ € 196.979 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 4.643 verlies in 2022 naar € 134 verlies in 2025.

Betaalde al € 36.759 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 196.844 winst.

Keerde in totaal € 20.000 dividend uit aan de eigenaars.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Waterlose Steenweg 138

1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0563.906.332
Btw-nummer
BE 0563.906.332
Maatschappelijke zetel
Waterlose Steenweg 138, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Namen & benamingen
NOUR-CHAAM
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
13 oktober 2014
Peppol
Actief · Actief sinds 30 nov 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Detailhandel in tweedehandskleding

Eetgelegenheden met beperkte bediening

Veelgestelde vragen

Wat doet NOUR-CHAAM?
NOUR-CHAAM is een horecazaak in Sint-Gillis (bij-Brussel). BV, gestart op 13 oktober 2014, 1 vestiging.
Wat is het adres van NOUR-CHAAM?
De maatschappelijke zetel van NOUR-CHAAM is gevestigd te Waterlose Steenweg 138, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel).
Is NOUR-CHAAM nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is NOUR-CHAAM actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 13 oktober 2014.
Is NOUR-CHAAM geregistreerd op Peppol?
Ja, NOUR-CHAAM is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0563906332.
Wat is het ondernemingsnummer van NOUR-CHAAM?
Het ondernemingsnummer van NOUR-CHAAM is BE0563906332.
Wanneer is NOUR-CHAAM opgericht?
NOUR-CHAAM is opgericht op 13 oktober 2014.