Financiën
Boekjaar 2026
P.V.I.S. uit Gent, ondernemingsnummer BE0550508454, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 51.516 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde P.V.I.S. een brutomarge van € 102.635 en een eigen vermogen van € 124.024. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 32.616 naar € 51.516. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 124.024
▼ 29% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 51.516
▲ 58% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 70.593
▼ 20% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 101.188 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 25.473
▼ 35% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 22.205
▼ 36% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 11.611 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 853
▼ 11% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.162
▼ 6% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 37.542 | € 37.794 | € 63.375 | € 102.635 | ▲ 62% |
| Winst na belastingen | € 22.545 | € 11.147 | € 32.616 | € 51.516 | ▲ 58% |
| Eigen vermogen | € 146.804 | € 145.551 | € 173.695 | € 124.024 | ▼ 29% |
| Totale schulden | € 35.530 | € 60.496 | € 58.020 | € 43.219 | ▼ 26% |
| Cash | € 37.023 | € 46.589 | € 88.253 | € 70.593 | ▼ 20% |
| Terreinen & gebouwen | € 40.861 | € 34.603 | € 28.345 | € 22.087 | ▼ 22% |
| Opgepotte winst | € 128.204 | € 139.351 | € 167.495 | € 117.824 | ▼ 30% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 4.472 | € 101.188 | ▲ € 96.716 |
| Bankschulden | € 24.009 | € 46.449 | € 34.562 | € 22.205 | ▼ 36% |
| Balanstotaal | € 182.334 | € 206.048 | € 231.715 | € 167.243 | ▼ 28% |
Kerncijfers van P.V.I.S., boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met P.V.I.S.?
Wat er de jongste jaren bij P.V.I.S. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 51.516 (▲ 58% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Philip Verbeke werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 22.545 winst in 2023 naar € 51.516 winst in 2026.
Betaalde al € 58.629 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 51.516 winst.
Keerde in totaal € 105.660 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter P.V.I.S. zit Philip Verbeke.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Philip Verbeke
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Winkelwarande 65
9042 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0550.508.454
- Btw-nummer
- BE 0550.508.454
- Maatschappelijke zetel
- Winkelwarande 65, 9042 Gent
- Namen & benamingen
- P.V.I.S.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 maart 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering