Financiën
Boekjaar 2025
Dave Van Rompaey uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0543565333, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.225 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dave Van Rompaey een brutomarge van € 122.904 en een eigen vermogen van € 279.531. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 17.996 naar € 11.225. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 279.531
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.225
▼ 38% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 85.533
▲ 48% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 800 uitgekeerd
7 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 66.493
▼ 42% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 142.102
▼ 16% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 130.283.
Schulden eind 2025
€ 118.662
▼ 17% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 23.846 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 17.229
▼ 73% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.768
▼ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 152.139 | € 186.324 | € 190.240 | € 122.904 | ▼ 35% |
| Winst na belastingen | € 28.372 | € 3.372 | € 17.996 | € 11.225 | ▼ 38% |
| Eigen vermogen | € 248.538 | € 251.909 | € 269.106 | € 279.531 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 169.109 | € 156.881 | € 212.863 | € 139.264 | ▼ 35% |
| Cash | € 70.854 | € 33.035 | € 57.857 | € 85.533 | ▲ 48% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.526 | € 2.165 | € 1.804 | € 1.443 | ▼ 20% |
| Opgepotte winst | € 229.938 | € 233.309 | € 250.506 | € 260.931 | ▲ 4% |
| Dividend | € 800 | € 0 | € 800 | € 800 | |
| Bankschulden | € 126.853 | € 114.133 | € 142.976 | € 118.662 | ▼ 17% |
| Balanstotaal | € 417.646 | € 408.791 | € 481.968 | € 418.795 | ▼ 13% |
Kerncijfers van Dave Van Rompaey, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dave Van Rompaey?
Wat er de jongste jaren bij Dave Van Rompaey gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.225 (▼ 38% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Dave Van Rompaey werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 28.372 winst in 2022 naar € 11.225 winst in 2025.
Betaalde al € 17.187 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 28.372 winst.
Keerde in totaal € 2.400 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Dave Van Rompaey zit Dave Van Rompaey.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dave Van Rompaey
Zaakvoerder
sinds 2013
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Schaffelberg 35
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN ROMPAEY Dave(vennoot) 50%
- CLAES Hilde(vennoot) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0543.565.333
- Btw-nummer
- BE 0543.565.333
- Maatschappelijke zetel
- Schaffelberg 35, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Dave Van Rompaey
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 december 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Dakwerkzaamheden
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Sanitaire werkzaamheden