Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE

BE0476847842

Begijnenstraat 14, 3290 Diest

Actief voor

24 jaar, 9 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE?

Wat er de jongste jaren bij STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Begijnenstraat 14

3290 Diest

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0476.847.842
Btw-nummer
BE 0476.847.842
Maatschappelijke zetel
Begijnenstraat 14, 3290 Diest
Namen & benamingen
STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vereniging zonder winstoogmerk
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
8 december 2001
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE?
De maatschappelijke zetel van STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE is gevestigd te Begijnenstraat 14, 3290 Diest.
Is STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 8 december 2001.
Is STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE geregistreerd op Peppol?
Nee, STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE?
Het ondernemingsnummer van STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE is BE0476847842.
Wanneer is STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE opgericht?
STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE is opgericht op 8 december 2001.
Is STICHTING FAMILIE VANAUDENHOVE een betrouwbaar bedrijf?
Databakkes geeft geen oordeel; dit zeggen de bronnen: Actief volgens de KBO sinds 8 december 2001; nog geen jaarrekening neergelegd.