Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
D-MANUFACTURING logo

D-MANUFACTURING

BE0475425605

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

D-MANUFACTURING is volgens de KBO actief als: Vervaardiging van huishoudelijke en sanitaire papierwaren. BV, gestart op 27 juli 2001, 1 vestiging.

Ballaarstraat 100 bus 3, 2018 Antwerpen dm-worx.be

Achter het bedrijf: NADINE VANDERBEKEN.

Actief voor

25 jaar, 3 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 25 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

D-MANUFACTURING uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE0475425605, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.596 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde D-MANUFACTURING een brutomarge van € 22.165 en een eigen vermogen van € 70.437. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 29.874 naar € 5.596. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 70.437

▲ 1% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 5.596

▼ 81% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 2.104

▲ 152% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 4.669 uitgekeerd

83 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 36.180

▼ 21% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 5 jaar te gaan

€ 38.992

▼ 14% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 7.350 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 525

▼ 6% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 1.660

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 11.689 € 11.505 € 43.344 € 22.165 ▼ 49%
Winst na belastingen € 1.576 € -784 € 29.874 € 5.596 ▼ 81%
Eigen vermogen € 40.419 € 39.635 € 69.509 € 70.437 ▲ 1%
Totale schulden € 39.403 € 32.829 € 46.420 € 45.311 ▼ 2%
Cash € 563 € 583 € 833 € 2.104 ▲ 152%
Opgepotte winst € 33.088 € 32.304 € 62.178 € 63.105 ▲ 1%
Dividend € 0 € 0 € 0 € 4.669
Bankschulden € 35.204 € 26.974 € 45.474 € 38.992 ▼ 14%
Balanstotaal € 79.823 € 72.464 € 115.930 € 115.748

Kerncijfers van D-MANUFACTURING, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.

Wat is er gebeurd met D-MANUFACTURING?

Wat er de jongste jaren bij D-MANUFACTURING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.596 (▼ 81% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • NADINE VANDERBEKEN werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Boechout. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 1.576 winst in 2022 naar € 5.596 winst in 2025.

Betaalde al € 25.802 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 29.874 winst.

Keerde in totaal € 4.669 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

NADINE VANDERBEKEN
D-MANUFACTURING
Medi3 16.7%

Achter D-MANUFACTURING zit NADINE VANDERBEKEN. Zelf heeft het 16.7% van Medi3.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

NADINE VANDERBEKEN

Bestuurder

sinds 2015

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Ballaarstraat 100 bus 3

2018 Antwerpen

2.116.730.634

Eggerseelstraat 40

2530 Boechout

Actief sinds 21 november 2001

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Amazon CloudFrontGoogle FontsGoogle Tag Manager

Certificeringen & Partners

FEB/VBO

Hosting & E-mail

E-mail provider

Self-hosted

Hosting

AMAZON-02 - Amazon.com, Inc., US

Website info

HTTPS Ja
Indexeerbare pagina's 6
Talen NL

Kenmerken

Webshop Advertenties Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✓ SPF
✓ DMARC

Netwerk

✓ Load balancing

Gegevens

Ondernemingsnummer
0475.425.605
Btw-nummer
BE 0475.425.605
Maatschappelijke zetel
Ballaarstraat 100 bus 3, 2018 Antwerpen
Namen & benamingen
D-MANUFACTURING
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
27 juli 2001
Peppol
Actief · Actief sinds 21 okt 2026
Contact
dm-worx.be
Activiteiten · NACE

Vervaardiging van huishoudelijke en sanitaire papierwaren

Groothandel in andere consumentenartikelen, neg

Overige groothandel in consumentenartikelen, n.e.g.

Veelgestelde vragen

Wat doet D-MANUFACTURING?
D-MANUFACTURING is volgens de KBO actief als: Vervaardiging van huishoudelijke en sanitaire papierwaren. BV, gestart op 27 juli 2001, 1 vestiging.
Wat is het adres van D-MANUFACTURING?
De maatschappelijke zetel van D-MANUFACTURING is gevestigd te Ballaarstraat 100 bus 3, 2018 Antwerpen.
Is D-MANUFACTURING nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is D-MANUFACTURING actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 27 juli 2001.
Is D-MANUFACTURING geregistreerd op Peppol?
Ja, D-MANUFACTURING is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0475425605.
Wat is het ondernemingsnummer van D-MANUFACTURING?
Het ondernemingsnummer van D-MANUFACTURING is BE0475425605.
Wanneer is D-MANUFACTURING opgericht?
D-MANUFACTURING is opgericht op 27 juli 2001.