Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

JACQUELET - ROUILLY

BE0461279738

Madouplein 1, 1210 Sint-Joost-ten-Node

Actief voor

29 jaar, 1 maand

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    13 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met JACQUELET - ROUILLY?

Wat er de jongste jaren bij JACQUELET - ROUILLY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Madouplein 1

1210 Sint-Joost-ten-Node

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0461.279.738
Btw-nummer
BE 0461.279.738
Maatschappelijke zetel
Madouplein 1, 1210 Sint-Joost-ten-Node
Namen & benamingen
JACQUELET - ROUILLY
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vennootschap onder firma
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
7 augustus 1997
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van JACQUELET - ROUILLY?
De maatschappelijke zetel van JACQUELET - ROUILLY is gevestigd te Madouplein 1, 1210 Sint-Joost-ten-Node.
Is JACQUELET - ROUILLY nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is JACQUELET - ROUILLY actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 7 augustus 1997.
Is JACQUELET - ROUILLY geregistreerd op Peppol?
Nee, JACQUELET - ROUILLY is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van JACQUELET - ROUILLY?
Het ondernemingsnummer van JACQUELET - ROUILLY is BE0461279738.
Wanneer is JACQUELET - ROUILLY opgericht?
JACQUELET - ROUILLY is opgericht op 7 augustus 1997.
Is JACQUELET - ROUILLY een betrouwbaar bedrijf?
Databakkes geeft geen oordeel; dit zeggen de bronnen: Actief volgens de KBO sinds 7 augustus 1997; nog geen jaarrekening neergelegd.