Financiën
Boekjaar 2025
SPORT - SANTE uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0445971455, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -112.234 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SPORT - SANTE een brutomarge van € 44.096 en een eigen vermogen van € 80.435. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.549 naar € -112.234. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 58 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 14 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 80.435
▼ 58% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -112.234
▼ in 2024 nog € 15.549 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10
▼ € 10.694 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 35.814.
Schulden eind 2025
€ 176.458
▲ € 163.838 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.463 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 15 jaar weg.
€ 26.636
▲ 232% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.563
▼ 54% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 46.834 | € 47.228 | € 41.984 | € 44.096 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 18.851 | € 15.906 | € 15.549 | € -112.234 | ▼ € 127.783 |
| Eigen vermogen | € 161.215 | € 177.120 | € 192.669 | € 80.435 | ▼ 58% |
| Totale schulden | € 120.567 | € 113.764 | € 116.996 | € 287.329 | ▲ 146% |
| Cash | € 74 | € 11.953 | € 10.705 | € 10 | ▼ € 10.694 |
| Terreinen & gebouwen | € 74.781 | € 70.596 | € 70.152 | € 241.558 | ▲ 244% |
| Opgepotte winst | € -29.663 | € -13.758 | € 1.791 | € 35.814 | ▲ € 34.023 |
| Bankschulden | € 40.623 | € 21.341 | € 12.620 | € 176.458 | ▲ € 163.838 |
| Balanstotaal | € 307.205 | € 316.307 | € 335.088 | € 367.764 | ▲ 10% |
Kerncijfers van SPORT - SANTE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SPORT - SANTE?
Wat er de jongste jaren bij SPORT - SANTE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 112.234 (▼ € 127.783 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- François Graceffa werd bestuurder. NBB
- Mathilde Cignarella werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 18.851 winst in 2022 naar € 112.234 verlies in 2025.
Betaalde al € 20.547 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 18.851 winst.
Bestuur
Het aandeel van CENTRE DE KINESITHERAPIE SPECIALISE komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
SPORT - SANTEAchter SPORT - SANTE zitten François Graceffa en Mathilde Cignarella. De aandelen zijn in handen van CENTRE DE KINESITHERAPIE SPECIALISE (27%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2024
sinds 2024
Aandeelhouders
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Emile Urbain(S-V) 132
7100 La Louvière
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0445.971.455
- Btw-nummer
- BE 0445.971.455
- Maatschappelijke zetel
- Rue Emile Urbain(S-V) 132, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- SPORT - SANTE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 december 1991
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Exploitatie van sportaccommodaties
Beheer en exploitatie van sportcentra