Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 31 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0 uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0803523551, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 25.369 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0 een brutomarge van € 52.636 en een eigen vermogen van € 22.963. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -4.406 naar € 25.369. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 14 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 22.963
▲ € 25.369 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 25.369
▲ in 2024 nog € 4.406 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 55.295
▲ € 55.256 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 20.963.
Schulden eind 2025
€ 729.694
▼ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 33.183 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 22 jaar weg.
€ 9.056
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 21.943 | € 52.636 | ▲ 140% |
| Winst na belastingen | € -4.406 | € 25.369 | ▲ € 29.776 |
| Eigen vermogen | € -2.406 | € 22.963 | ▲ € 25.369 |
| Totale schulden | € 839.444 | € 877.309 | ▲ 5% |
| Cash | € 38 | € 55.295 | ▲ € 55.256 |
| Opgepotte winst | € -4.406 | € 20.963 | ▲ € 25.369 |
| Bankschulden | € 761.680 | € 729.694 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 837.038 | € 900.273 | ▲ 8% |
Kerncijfers van INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0?
Wat er de jongste jaren bij INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 25.369. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.406 verlies in 2024 naar € 25.369 winst in 2025.
Betaalde al € 7.854 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 25.369 winst.
Bestuur
Achter INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0 zitten François GRACEFFA en Mathilde CIGNARELLA. Zelf heeft het 100% van CENTRE DE KINESITHERAPIE DU CENTRE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
François GRACEFFA
Bestuurder
Mathilde CIGNARELLA
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Emile Urbain(S-V) 132 bus A
7100 La Louvière
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0803.523.551
- Btw-nummer
- BE 0803.523.551
- Maatschappelijke zetel
- Rue Emile Urbain(S-V) 132 bus A, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- INSTITUT MEDICO SPORTIF DU CENTRE 2.0 · IMSC 2.0
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 juli 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 jan 2026
- Contact
- [email protected] +320498267695
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Ambulante revalidatieactiviteiten