Financiën
Boekjaar 2025
TASEF uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0444081836, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 272.009 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TASEF een brutomarge van € 440.183 en een eigen vermogen van € 817.747. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 198.899 naar € 272.009. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 817.747
▼ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 272.009
▲ 37% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 234.030
▼ 50% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 500.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 72.181
▲ 4% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 63.229
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 136.731
▼ 43% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.822
▲ 23% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 508.009 | € 519.397 | € 352.365 | € 440.183 | ▲ 25% |
| Winst na belastingen | € 326.446 | € 314.366 | € 198.899 | € 272.009 | ▲ 37% |
| Eigen vermogen | € 1.232.473 | € 1.246.840 | € 1.045.739 | € 817.747 | ▼ 22% |
| Totale schulden | € 174.714 | € 546.267 | € 683.374 | € 666.778 | ▼ 2% |
| Cash | € 723.970 | € 1.038.907 | € 470.579 | € 234.030 | ▼ 50% |
| Opgepotte winst | € 1.212.022 | € 1.226.389 | € 1.025.288 | € 797.296 | ▼ 22% |
| Dividend | € 315.000 | € 300.000 | € 400.000 | € 500.000 | ▲ 25% |
| Bankschulden | € 52.868 | € 38.890 | € 24.765 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 1.407.187 | € 1.793.107 | € 1.729.113 | € 1.484.525 | ▼ 14% |
| Werknemers (VTE) | 0,5 | 1 | 1 | - |
Kerncijfers van TASEF, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met TASEF?
Wat er de jongste jaren bij TASEF gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 272.009 (▲ 37% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Molo Invest BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 326.446 winst in 2022 naar € 272.009 winst in 2025.
Betaalde al € 381.529 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 326.446 winst.
Gemiddeld € 352.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.
Bestuur
Het aandeel van MOLO INVEST komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
TASEFAchter TASEF zit Molo Invest BV. De aandelen zijn in handen van MOLO INVEST (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2020
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hemelrijken 23
2890 Puurs-Sint-Amands
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0444.081.836
- Btw-nummer
- BE 0444.081.836
- Maatschappelijke zetel
- Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- TASEF
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 mei 1991
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Verspanend bewerken van metalen
Vervaardiging van gereedschap, muv vormkasten en gietvormen
Vervaardiging van gereedschap, m.u.v. vormkasten en gietvormen