Actief · volgens de KBO, 2 november 2026
MOLO INVEST logo

MOLO INVEST

BE0729548084

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands bormstegels.be

Achter het bedrijf: Kristof Linssen.

Actief voor

7 jaar, 4 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

Financiën

Boekjaar 2025

MOLO INVEST uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0729548084, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 393.482 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MOLO INVEST een brutomarge van € -2.727 en een eigen vermogen van € 1,7 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 292.399 naar € 393.482. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 1,7 miljoen

▲ 29% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 393.482

▲ 35% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 225.736

▲ 250% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 1,7 miljoen.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 2 jaar te gaan

€ 175.352

▼ 33% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 87.276 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 1.815

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -3.697 € -2.295 € -2.748 € -2.727 ▲ € 21
Winst na belastingen € 748.959 € 306.825 € 292.399 € 393.482 ▲ 35%
Eigen vermogen € 750.889 € 1.057.714 € 1.350.113 € 1.743.595 ▲ 29%
Totale schulden € 1.046.159 € 644.724 € 409.327 € 177.167 ▼ 57%
Cash € 102.022 € 7.413 € 64.414 € 225.736 ▲ 250%
Opgepotte winst € 730.889 € 1.037.714 € 1.330.113 € 1.723.595 ▲ 30%
Bankschulden € 432.459 € 347.537 € 261.837 € 175.352 ▼ 33%
Balanstotaal € 1.797.048 € 1.702.439 € 1.759.440 € 1.920.762 ▲ 9%

Kerncijfers van MOLO INVEST, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met MOLO INVEST?

Wat er de jongste jaren bij MOLO INVEST gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 393.482 (▲ 35% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
  • Kristof Linssen werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 748.959 winst in 2022 naar € 393.482 winst in 2025.

Beste jaar ooit: 2022, met € 748.959 winst.

Bestuur

Kristof Linssen
MOLO INVEST
Tasef 100%

Achter MOLO INVEST zit Kristof Linssen. Zelf heeft het 100% van Tasef Invest en 100% van Tasef.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Kristof Linssen

Bestuurder

Ook actief bij: TASEF INVEST, TASEF

sinds 2019

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Hemelrijken 23

2890 Puurs-Sint-Amands

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

ApacheFont AwesomeGoogle AnalyticsGoogle FontsGoogle MapsOwl CarouselPHPVarnishjQueryjQuery UI

Hosting & E-mail

E-mail provider

one.com Mail

Hosting

ONECOM, DK

Domein

Domein

bormstegels.be

Geregistreerd

2014-05-08

Website info

HTTPS Ja

Kenmerken

Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Netwerk

✓ IPv6

Gegevens

Ondernemingsnummer
0729.548.084
Btw-nummer
BE 0729.548.084
Maatschappelijke zetel
Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands
Namen & benamingen
MOLO INVEST
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
28 juni 2019
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van MOLO INVEST?
De maatschappelijke zetel van MOLO INVEST is gevestigd te Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands.
Is MOLO INVEST nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is MOLO INVEST actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 28 juni 2019.
Is MOLO INVEST geregistreerd op Peppol?
Nee, MOLO INVEST is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van MOLO INVEST?
Het ondernemingsnummer van MOLO INVEST is BE0729548084.
Wanneer is MOLO INVEST opgericht?
MOLO INVEST is opgericht op 28 juni 2019.
Wie is de eigenaar van MOLO INVEST?
Achter MOLO INVEST zit Kristof Linssen. Zelf heeft het 100% van Tasef Invest en 100% van Tasef.