Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

TASEF

BE0444081836

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

TASEF is een metaalbewerkingsbedrijf in Puurs-Sint-Amands. BV, gestart op 6 mei 1991, 1 vestiging.

Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands

Achter het bedrijf: Molo Invest BV.

Actief voor

35 jaar, 5 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

TASEF uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0444081836, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 272.009 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TASEF een brutomarge van € 440.183 en een eigen vermogen van € 817.747. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 198.899 naar € 272.009. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 817.747

▼ 22% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 272.009

▲ 37% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 234.030

▼ 50% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 500.000 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 72.181

▲ 4% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 63.229

▼ 36% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 136.731

▼ 43% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 23.822

▲ 23% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 508.009 € 519.397 € 352.365 € 440.183 ▲ 25%
Winst na belastingen € 326.446 € 314.366 € 198.899 € 272.009 ▲ 37%
Eigen vermogen € 1.232.473 € 1.246.840 € 1.045.739 € 817.747 ▼ 22%
Totale schulden € 174.714 € 546.267 € 683.374 € 666.778 ▼ 2%
Cash € 723.970 € 1.038.907 € 470.579 € 234.030 ▼ 50%
Opgepotte winst € 1.212.022 € 1.226.389 € 1.025.288 € 797.296 ▼ 22%
Dividend € 315.000 € 300.000 € 400.000 € 500.000 ▲ 25%
Bankschulden € 52.868 € 38.890 € 24.765 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 1.407.187 € 1.793.107 € 1.729.113 € 1.484.525 ▼ 14%
Werknemers (VTE) 0,5 1 1 -

Kerncijfers van TASEF, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met TASEF?

Wat er de jongste jaren bij TASEF gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 272.009 (▲ 37% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Molo Invest BV werd bestuurder. NBB
  • Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 326.446 winst in 2022 naar € 272.009 winst in 2025.

Betaalde al € 381.529 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 326.446 winst.

Gemiddeld € 352.400 toegevoegde waarde per werknemer in 2024.

Bestuur

Het aandeel van MOLO INVEST komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.

TASEF

Achter TASEF zit Molo Invest BV. De aandelen zijn in handen van MOLO INVEST (100%).

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Molo Invest BV

Bestuurder · vertegenwoordigd door Kristof Linssen

Ook actief bij: TASEF INVEST

sinds 2020

Aandeelhouders

Participaties

Geen participaties in andere bedrijven gemeld.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Hemelrijken 23

2890 Puurs-Sint-Amands

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0444.081.836
Btw-nummer
BE 0444.081.836
Maatschappelijke zetel
Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands
Namen & benamingen
TASEF
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
6 mei 1991
Peppol
Actief · Actief sinds 27 mrt 2025
Activiteiten · NACE

Verspanend bewerken van metalen

Vervaardiging van gereedschap, muv vormkasten en gietvormen

Vervaardiging van gereedschap, m.u.v. vormkasten en gietvormen

Veelgestelde vragen

Wat doet TASEF?
TASEF is een metaalbewerkingsbedrijf in Puurs-Sint-Amands. BV, gestart op 6 mei 1991, 1 vestiging.
Wat is het adres van TASEF?
De maatschappelijke zetel van TASEF is gevestigd te Hemelrijken 23, 2890 Puurs-Sint-Amands.
Is TASEF nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is TASEF actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 6 mei 1991.
Is TASEF geregistreerd op Peppol?
Ja, TASEF is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0444081836.
Wat is het ondernemingsnummer van TASEF?
Het ondernemingsnummer van TASEF is BE0444081836.
Wanneer is TASEF opgericht?
TASEF is opgericht op 6 mei 1991.