Financiën
Boekjaar 2025
CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY uit Zoersel, ondernemingsnummer BE0443510328, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 35.161 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY een brutomarge van € 36.936 en een eigen vermogen van € 47.759. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.266 naar € 35.161. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 47.759
▲ 279% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 35.161
▲ 187% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 34.792
▲ 226% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -76.188.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.728
▼ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.915
▲ 284% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -5.173 | € -4.775 | € 17.644 | € 36.936 | ▲ 109% |
| Winst na belastingen | € -9.723 | € -9.282 | € 12.266 | € 35.161 | ▲ 187% |
| Eigen vermogen | € 9.613 | € 331 | € 12.597 | € 47.759 | ▲ 279% |
| Totale schulden | € 15.149 | € 13.081 | € 9.480 | € 8.074 | ▼ 15% |
| Cash | € 14.336 | € 4.970 | € 10.681 | € 34.792 | ▲ 226% |
| Opgepotte winst | € -114.333 | € -123.616 | € -111.350 | € -76.188 | ▲ € 35.161 |
| Balanstotaal | € 24.763 | € 13.412 | € 22.077 | € 55.833 | ▲ 153% |
Kerncijfers van CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY?
Wat er de jongste jaren bij CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 35.161 (▲ 187% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Steven Jacobs werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Edegem. KBO
- Nieuwe vestiging in Zoersel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 9.723 verlies in 2022 naar € 35.161 winst in 2025.
Betaalde al € 2.004 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 35.161 winst.
Bestuur
Achter CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY zit Steven Jacobs.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Steven Jacobs
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nieuwstraat 16
2980 Zoersel
Oude-Godstraat 168B
2650 Edegem
Actief sinds 1 januari 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0443.510.328
- Btw-nummer
- BE 0443.510.328
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwstraat 16, 2980 Zoersel
- Namen & benamingen
- CAVERN RECORDING AND PRODUCTION COMPANY · CAVERN RECORDS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 maart 1991
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken
Diensten verwant aan de scheppende en uitvoerende kunst