Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Jaarrekening ontbreekt NBB
Boekjaar 2025 werd verwacht vóór 30 januari 2026 en is niet neergelegd.
Financiën
Boekjaar 2024
N.S. uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0438043090, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 37.562 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde N.S. een brutomarge van € 98.358 en een eigen vermogen van € 173.394. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 25.249 naar € 37.562. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 januari 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 173.394
▲ 28% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 37.562
▲ 49% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 133.980
▲ 22% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 161.000.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 17.917
▲ € 14.185 t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 57.664
▲ € 54.549 t.o.v. 2023
Waarvan in leasing € 48.572.
Schulden eind 2024
€ 35.576
Dit jaar wordt € 9.260 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 10.089
▲ 236% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.613
▼ 56% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 192.757 | - | - | |
| Brutomarge | € 58.225 | € 47.732 | € 98.358 | ▲ 106% |
| Winst na belastingen | € 38.229 | € 25.249 | € 37.562 | ▲ 49% |
| Eigen vermogen | € 110.583 | € 135.832 | € 173.394 | ▲ 28% |
| Totale schulden | € 33.737 | € 21.856 | € 53.652 | ▲ 145% |
| Cash | € 109.234 | € 109.630 | € 133.980 | ▲ 22% |
| Terreinen & gebouwen | € 10.829 | € 15.404 | € 19.939 | ▲ 29% |
| Opgepotte winst | € 98.189 | € 123.438 | € 161.000 | ▲ 30% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 35.576 | |
| Balanstotaal | € 144.320 | € 157.689 | € 227.046 | ▲ 44% |
Kerncijfers van N.S., boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 30 januari 2026.
Wat is er gebeurd met N.S.?
Wat er de jongste jaren bij N.S. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 37.562 (▲ 49% t.o.v. 2023). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 38.229 winst in 2022 naar € 37.562 winst in 2024.
Betaalde al € 24.293 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 38.229 winst.
Bestuur
Achter N.S. zit Marc Das Neves.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Marc Das Neves
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Martinus V-straat 38 bus 1
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Duindoorngalerij 1 A bus 1
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 9 augustus 1989
Martinus V-straat 39-41
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Actief sinds 1 oktober 2012
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0438.043.090
- Btw-nummer
- BE 0438.043.090
- Maatschappelijke zetel
- Martinus V-straat 38 bus 1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- N.S.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 augustus 1989
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke
Eetgelegenheden met beperkte bediening