Financiën
Boekjaar 2026
Schrijnwerkerij Michiels uit Zele, ondernemingsnummer BE0417844425, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 44.053 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Schrijnwerkerij Michiels een brutomarge van € 208.374 en een eigen vermogen van € 424.190. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 79.754 naar € 44.053. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 424.190
▲ 12% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 44.053
▼ 45% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 60.378
▼ 44% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 387.190.
Mensen en middelen in 2026
2,9
▲ 0,5 t.o.v. 2025
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 116.553
▼ 23% t.o.v. 2025
€ 40.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 13.139
▲ 217% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 72.514
▼ 28% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 25.653 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 11.978
▼ 73% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.392
▼ 29% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 272.087 | € 315.100 | € 291.311 | € 208.374 | ▼ 28% |
| Winst na belastingen | € 42.768 | € 80.320 | € 79.754 | € 44.053 | ▼ 45% |
| Eigen vermogen | € 229.063 | € 300.383 | € 380.137 | € 424.190 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 224.906 | € 188.435 | € 152.824 | € 93.473 | ▼ 39% |
| Cash | € 127.295 | € 91.823 | € 107.907 | € 60.378 | ▼ 44% |
| Opgepotte winst | € 192.063 | € 263.383 | € 343.137 | € 387.190 | ▲ 13% |
| Dividend | € 20.000 | € 9.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 174.324 | € 137.850 | € 100.760 | € 72.514 | ▼ 28% |
| Balanstotaal | € 453.968 | € 488.817 | € 532.961 | € 517.663 | ▼ 3% |
| Werknemers (VTE) | 4 | 4 | 2,4 | 2,9 | ▲ 0,5 |
Kerncijfers van Schrijnwerkerij Michiels, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 augustus 2027.
Wat is er gebeurd met Schrijnwerkerij Michiels?
Wat er de jongste jaren bij Schrijnwerkerij Michiels gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 44.053 (▼ 45% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Zele. KBO
Samengevat
Van € 42.768 winst in 2023 naar € 44.053 winst in 2026.
Betaalde al € 91.541 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 80.320 winst.
Gemiddeld € 71.900 toegevoegde waarde per werknemer in 2026.
Bestuur
Achter Schrijnwerkerij Michiels zit Etienne Michiels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Etienne Michiels
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avermaat 149
9240 Zele
Rinkhout 116 bus C
9240 Zele
Actief sinds 28 december 1977
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0417.844.425
- Btw-nummer
- BE 0417.844.425
- Maatschappelijke zetel
- Avermaat 149, 9240 Zele
- Namen & benamingen
- Schrijnwerkerij Michiels
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 december 1977
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Schrijnwerk van hout of van kunststof
Schrijnwerk