Actief

Certus Energy

Switched

BE1039810009

Actief voor

26 dagen

Maatschappelijke zetel

Midzelen 21

2860 Sint-Katelijne-Waver

België

Namen & benamingen

Certus Energy

Maatschappelijke naam

NL

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

Besloten Vennootschap

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

2 juli 2026

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Niet geregistreerd

Dit bedrijf is nog niet geregistreerd op het Peppol netwerk voor e-facturatie.

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

Geen activiteiten gevonden

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Midzelen 21

2860 Sint-Katelijne-Waver

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Certus Energy?
Het ondernemingsnummer van Certus Energy is BE1039810009.
Wat is het adres van Certus Energy?
De maatschappelijke zetel van Certus Energy is gevestigd te Midzelen 21, 2860 Sint-Katelijne-Waver.
Wanneer is Certus Energy opgericht?
Certus Energy is opgericht op 2 juli 2026.
Heeft Certus Energy een website?
Er is momenteel geen website bekend voor Certus Energy.