Actief

El Pasar

Switched

BE1039205342

Rechtspersoon Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid 1 vestiging

Actief voor

1 maand, 26 dagen

Maatschappelijke zetel

Korpse straat 52

3540 Herk-de-Stad

België

Namen & benamingen

El Pasar

Maatschappelijke naam

Lang 0

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

1 juni 2026

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Niet geregistreerd

Dit bedrijf is nog niet geregistreerd op het Peppol netwerk voor e-facturatie.

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

Geen activiteiten gevonden

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Korpse straat 52

3540 Herk-de-Stad

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van El Pasar?
Het ondernemingsnummer van El Pasar is BE1039205342.
Wat is het adres van El Pasar?
De maatschappelijke zetel van El Pasar is gevestigd te Korpse straat 52, 3540 Herk-de-Stad.
Wanneer is El Pasar opgericht?
El Pasar is opgericht op 1 juni 2026.
Heeft El Pasar een website?
Er is momenteel geen website bekend voor El Pasar.