Actief

KIAN GROUP

Switched

BE1038956310

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Actief voor

1 maand, 18 dagen

Maatschappelijke zetel

Martelarenlaan 17

3010 Leuven

België

Namen & benamingen

KIAN GROUP

Maatschappelijke naam

NL

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

Besloten Vennootschap

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

11 juni 2026

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Actief
0208:1038956310

Actief sinds 17 jun 2026

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

56112 Hoofdactiviteit

Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Martelarenlaan 17

3010 Leuven

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van KIAN GROUP?
Het ondernemingsnummer van KIAN GROUP is BE1038956310.
Wat is het adres van KIAN GROUP?
De maatschappelijke zetel van KIAN GROUP is gevestigd te Martelarenlaan 17, 3010 Leuven.
Wanneer is KIAN GROUP opgericht?
KIAN GROUP is opgericht op 11 juni 2026.
Wat is de hoofdactiviteit van KIAN GROUP?
De hoofdactiviteit van KIAN GROUP is "Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden" (NACE-code 56112).
Heeft KIAN GROUP een website?
Er is momenteel geen website bekend voor KIAN GROUP.