Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

BRS Group

BE1037276923

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

BRS Group is een transportbedrijf in Peer. BV, gestart op 24 april 2026, 1 vestiging.

Lillerbaan 69, 3990 Peer +32456587844 [email protected]

Actief voor

5 maanden, 3 dagen

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met BRS Group?

Wat er de jongste jaren bij BRS Group gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Peer. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Lillerbaan 69

3990 Peer

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1037.276.923
Btw-nummer
BE 1037.276.923
Maatschappelijke zetel
Lillerbaan 69, 3990 Peer
Namen & benamingen
BRS Group
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
24 april 2026
Peppol
Actief · Actief sinds 16 jun 2026
Activiteiten · NACE

Goederenvervoer over de weg

Veelgestelde vragen

Wat doet BRS Group?
BRS Group is een transportbedrijf in Peer. BV, gestart op 24 april 2026, 1 vestiging.
Wat is het adres van BRS Group?
De maatschappelijke zetel van BRS Group is gevestigd te Lillerbaan 69, 3990 Peer.
Is BRS Group nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is BRS Group actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 24 april 2026.
Is BRS Group geregistreerd op Peppol?
Ja, BRS Group is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1037276923.
Wat is het ondernemingsnummer van BRS Group?
Het ondernemingsnummer van BRS Group is BE1037276923.
Wanneer is BRS Group opgericht?
BRS Group is opgericht op 24 april 2026.