Actief

SURVAR GROEP

Switched

BE1036830624

Rechtspersoon BTW-eenheid

Actief voor

3 maanden, 13 dagen

Maatschappelijke zetel

Schermershoek 84

1730 Asse

België

Namen & benamingen

SURVAR GROEP

Maatschappelijke naam

NL

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

BTW-eenheid

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

14 april 2026

Contact

Niet gespecificeerd

Peppol

Niet geregistreerd

Dit bedrijf is nog niet geregistreerd op het Peppol netwerk voor e-facturatie.

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

62100 Hoofdactiviteit

Ontwerpen van computerprogramma’s

Exploitatie van sportaccommodaties

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Schermershoek 84

1730 Asse

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van SURVAR GROEP?
Het ondernemingsnummer van SURVAR GROEP is BE1036830624.
Wat is het adres van SURVAR GROEP?
De maatschappelijke zetel van SURVAR GROEP is gevestigd te Schermershoek 84, 1730 Asse.
Wanneer is SURVAR GROEP opgericht?
SURVAR GROEP is opgericht op 14 april 2026.
Wat is de hoofdactiviteit van SURVAR GROEP?
De hoofdactiviteit van SURVAR GROEP is "Ontwerpen van computerprogramma’s" (NACE-code 62100).
Heeft SURVAR GROEP een website?
Er is momenteel geen website bekend voor SURVAR GROEP.