Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

Samsara Healing

BE1029445558

Rechtspersoon Vennootschap onder firma 1 vestiging

Samsara Healing is een thuisverpleging in Grobbendonk. VOF, gestart op 21 oktober 2025, 1 vestiging.

Vliegenzwam 15, 2280 Grobbendonk

Actief voor

11 maanden, 4 dagen

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Samsara Healing?

Wat er de jongste jaren bij Samsara Healing gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Grobbendonk. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Vliegenzwam 15

2280 Grobbendonk

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
1029.445.558
Btw-nummer
BE 1029.445.558
Maatschappelijke zetel
Vliegenzwam 15, 2280 Grobbendonk
Namen & benamingen
Samsara Healing
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vennootschap onder firma
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 oktober 2025
Peppol
Actief · Actief sinds 15 dec 2025
Activiteiten · NACE

Niet-conventionele therapeutische diensten

Sociaal-cultureel vormingswerk

Activiteiten op het gebied van psychologie

Overige persoonlijke diensten

Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden

Veelgestelde vragen

Wat doet Samsara Healing?
Samsara Healing is een thuisverpleging in Grobbendonk. VOF, gestart op 21 oktober 2025, 1 vestiging.
Wat is het adres van Samsara Healing?
De maatschappelijke zetel van Samsara Healing is gevestigd te Vliegenzwam 15, 2280 Grobbendonk.
Is Samsara Healing nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is Samsara Healing actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 oktober 2025.
Is Samsara Healing geregistreerd op Peppol?
Ja, Samsara Healing is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:1029445558.
Wat is het ondernemingsnummer van Samsara Healing?
Het ondernemingsnummer van Samsara Healing is BE1029445558.
Wanneer is Samsara Healing opgericht?
Samsara Healing is opgericht op 21 oktober 2025.