Actief
Amory Vastgoed logo

Amory Vastgoed

Switched

BE1026681553

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Actief voor

11 maanden, 9 dagen

Maatschappelijke zetel

Nederkouter 133

9000 Gent

België

Namen & benamingen

Amory Vastgoed

Maatschappelijke naam

NL

Ondernemingsgegevens

Type onderneming

Rechtspersoon

Juridische vorm

Besloten Vennootschap

Juridische situatie

Normale toestand

Startdatum

21 augustus 2025

Peppol

Actief
0208:1026681553

Actief sinds 27 jan 2026

Powered by

Databakkes.be

Bedrijfsinfo. Zonder zever.

Activiteiten

NACE-BEL activiteiten

Wat doet dit bedrijf officieel?

68310 Hoofdactiviteit

Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed

Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging

Algemene elektrotechnische installatiewerken

Wat zijn NACE-codes? NACE-BEL is de Belgische versie van de Europese activiteitennomenclatuur. Elk bedrijf heeft minstens één code die aangeeft wat hun hoofdactiviteit is.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Nederkouter 133

9000 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

BootstrapCloudflare CDNFont AwesomeGoogle AnalyticsMoment.jsPHPSlickjQueryjsDelivr

Hosting & E-mail

E-mail provider

Microsoft 365

Hosting

CLOUDFLARENET - Cloudflare, Inc., US

DNS

Cloudflare DNS

Website info

HTTPS Ja
Indexeerbare pagina's 8
Talen NL

Kenmerken

Contactpagina

Beveiliging

HTTPS
SPF
DMARC

Netwerk

IPv6
Load balancing

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Amory Vastgoed?
Het ondernemingsnummer van Amory Vastgoed is BE1026681553.
Wat is het adres van Amory Vastgoed?
De maatschappelijke zetel van Amory Vastgoed is gevestigd te Nederkouter 133, 9000 Gent.
Wanneer is Amory Vastgoed opgericht?
Amory Vastgoed is opgericht op 21 augustus 2025.
Wat is de hoofdactiviteit van Amory Vastgoed?
De hoofdactiviteit van Amory Vastgoed is "Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed" (NACE-code 68310).
Heeft Amory Vastgoed een website?
Ja, Amory Vastgoed heeft een website op amoryvastgoed.be.
Heeft Amory Vastgoed een webshop?
Nee, Amory Vastgoed heeft geen webshop.
Is Amory Vastgoed actief op sociale media?
Ja, Amory Vastgoed is actief op Facebook, Linkedin, Instagram.