Financiën
Boekjaar 2026
DENSIL uit Tervuren, ondernemingsnummer BE1017732413, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 22.806 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DENSIL een brutomarge van € 33.636 en een eigen vermogen van € 24.806. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 233 naar € 22.806. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 24.806
▲ € 22.806 t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.806
▲ € 22.573 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 16.536
▲ € 16.038 t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 22.806.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 36.584
▲ € 36.133 t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 36.100
Dit jaar wordt € 7.600 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 1.167
▼ 34% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.969
▲ € 10.824 t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 537 | € 33.636 | ▲ € 33.100 |
| Winst na belastingen | € 233 | € 22.806 | ▲ € 22.573 |
| Eigen vermogen | € 2.000 | € 24.806 | ▲ € 22.806 |
| Totale schulden | € 2.647 | € 48.861 | ▲ € 46.213 |
| Cash | € 498 | € 16.536 | ▲ € 16.038 |
| Opgepotte winst | € 0 | € 22.806 | |
| Dividend | € 233 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 36.100 | |
| Balanstotaal | € 4.647 | € 73.666 | ▲ € 69.019 |
Kerncijfers van DENSIL, boekjaren 2025 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met DENSIL?
Wat er de jongste jaren bij DENSIL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 22.806 (▲ € 22.573 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Tervuren. KBO
- Nieuwe vestiging in Tervuren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 233 winst in 2025 naar € 22.806 winst in 2026.
Betaalde al € 6.383 vennootschapsbelasting sinds 2025.
Beste jaar ooit: 2026, met € 22.806 winst.
Keerde in totaal € 233 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DENSIL zit Silke Schollaert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Silke Schollaert
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tervuursesteenweg 41
3080 Tervuren
Achterstraat 35
3080 Tervuren
Actief sinds 1 februari 2025
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1017.732.413
- Btw-nummer
- BE 1017.732.413
- Maatschappelijke zetel
- Tervuursesteenweg 41, 3080 Tervuren
- Namen & benamingen
- DENSIL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 december 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants