Financiën
Boekjaar 2025
@reno-T uit Wetteren, ondernemingsnummer BE1016387378, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.605 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde @reno-T een brutomarge van € 49.692 en een eigen vermogen van € 37.735. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.930 naar € 20.605. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 1 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 37.735
▲ 120% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.605
▲ 29% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 32.628
▲ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 36.535.
Mensen en middelen in 2025
€ 57.480
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 40.403
Dit jaar wordt € 12.506 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 151
▼ 87% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.530
▲ 50% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 22.200 | € 49.692 | ▲ 124% |
| Winst na belastingen | € 15.930 | € 20.605 | ▲ 29% |
| Eigen vermogen | € 17.130 | € 37.735 | ▲ 120% |
| Totale schulden | € 18.464 | € 74.921 | ▲ € 56.457 |
| Cash | € 20.751 | € 32.628 | ▲ 57% |
| Opgepotte winst | € 15.930 | € 36.535 | ▲ 129% |
| Bankschulden | € 0 | € 40.403 | |
| Balanstotaal | € 35.594 | € 112.656 | ▲ 217% |
Kerncijfers van @reno-T, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met @reno-T?
Wat er de jongste jaren bij @reno-T gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.605 (▲ 29% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
Samengevat
Van € 15.930 winst in 2024 naar € 20.605 winst in 2025.
Betaalde al € 15.047 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 20.605 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oosterzelesteenweg 73
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- TAVERNIER Mario(oprichter) 95%
- TRYSSESOONE Inge(oprichter) 5%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1016.387.378
- Btw-nummer
- BE 1016.387.378
- Maatschappelijke zetel
- Oosterzelesteenweg 73, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- @reno-T
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 november 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 dec 2025
- Contact
- reno-t.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bouwarchitecten
Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten