Financiën
Boekjaar 2025
VAL DE LYS uit Ieper, ondernemingsnummer BE1014475587, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 43.486 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAL DE LYS een brutomarge van € 55.878 en een eigen vermogen van € 58.212. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.726 naar € 43.486. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 58.212
▲ 295% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 43.486
▲ € 33.761 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 66.737
▲ 120% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 53.212.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 12.879
▲ 181% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.380
▲ 103% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.638
▲ 99% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 12.310 | € 55.878 | ▲ € 43.568 |
| Winst na belastingen | € 9.726 | € 43.486 | ▲ € 33.761 |
| Eigen vermogen | € 14.726 | € 58.212 | ▲ 295% |
| Totale schulden | € 15.628 | € 34.897 | ▲ 123% |
| Cash | € 30.354 | € 66.737 | ▲ 120% |
| Opgepotte winst | € 9.726 | € 53.212 | ▲ € 43.486 |
| Bankschulden | € 4.577 | € 12.879 | ▲ 181% |
| Balanstotaal | € 30.354 | € 93.109 | ▲ 207% |
Kerncijfers van VAL DE LYS, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VAL DE LYS?
Wat er de jongste jaren bij VAL DE LYS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 43.486 (▲ € 33.761 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Ieper. KBO
Samengevat
Van € 9.726 winst in 2024 naar € 43.486 winst in 2025.
Betaalde al € 13.808 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 43.486 winst.
Bestuur
Achter VAL DE LYS zit Rachel D'HULSTER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Rachel D'HULSTER
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Potijzestraat 42
8900 Ieper
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 8 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →SKT
€ 49,1 miljoen omzet · 2025
DATAPOLIS
€ 2 miljoen brutomarge · 2025
HERCHA
€ 1,3 miljoen brutomarge · 2025
YPESTATE
€ 375.348 brutomarge · 2025
SKT SERVICE
€ 10,7 miljoen omzet · 2025
+3 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- D'HULSTER Rachel Andrea Edith(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1014.475.587
- Btw-nummer
- BE 1014.475.587
- Maatschappelijke zetel
- Potijzestraat 42, 8900 Ieper
- Namen & benamingen
- VAL DE LYS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 oktober 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings