Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
119 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
NABULSI uit Zaventem, ondernemingsnummer BE1013126594, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 29.066 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NABULSI een brutomarge van € 44.100 en een eigen vermogen van € 42.033. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -33 naar € 29.066. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.033
▲ 224% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 29.066
▲ in 2024 nog € 33 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 24.091
▲ 196% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 29.033.
Mensen en middelen in 2025
€ 12.615
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.788
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 295
▼ 96% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 200 | € 44.100 | ▲ € 43.901 |
| Winst na belastingen | € -33 | € 29.066 | ▲ € 29.099 |
| Eigen vermogen | € 12.967 | € 42.033 | ▲ 224% |
| Totale schulden | € 20.808 | € 295 | ▼ 99% |
| Cash | € 8.141 | € 24.091 | ▲ 196% |
| Opgepotte winst | € -33 | € 29.033 | ▲ € 29.066 |
| Balanstotaal | € 33.775 | € 42.328 | ▲ 25% |
Kerncijfers van NABULSI, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NABULSI?
Wat er de jongste jaren bij NABULSI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 29.066. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 33 verlies in 2024 naar € 29.066 winst in 2025.
Beste jaar ooit: 2025, met € 29.066 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 246 bus 1
1932 Zaventem
Sleepstraat 67A
9000 Gent
Actief sinds 3 september 2024
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 119 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →AMK-RB Company
€ -17.012 brutomarge · 2025
TECHNO MOTOR ORGANISATION
€ 4.805 brutomarge · 2025
KORKUT CONSTRUCT
€ -1.362 brutomarge · 2025
MBS MM
Tibel Renov
€ 73.138 brutomarge · 2025
+114 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1013.126.594
- Btw-nummer
- BE 1013.126.594
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 246 bus 1, 1932 Zaventem
- Namen & benamingen
- NABULSI
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 3 september 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 sep 2026
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen