Financiën
Boekjaar 2026
Fenanco uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE1012586364, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 31.297 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Fenanco een brutomarge van € 43.174 en een eigen vermogen van € 56.769. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 23.305 naar € 31.297. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 56.769
▲ 123% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.297
▲ 34% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 49.375
▲ 150% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 53.769.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.334
▼ 2% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.452
▲ 142% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.600
▲ 22% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 34.868 | € 43.174 | ▲ 24% |
| Winst na belastingen | € 23.305 | € 31.297 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € 25.472 | € 56.769 | ▲ 123% |
| Totale schulden | € 24.056 | € 31.240 | ▲ 30% |
| Cash | € 19.788 | € 49.375 | ▲ 150% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.300 | € 1.000 | ▼ 23% |
| Opgepotte winst | € 22.472 | € 53.769 | ▲ 139% |
| Dividend | € 833 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 49.528 | € 88.009 | ▲ 78% |
Kerncijfers van Fenanco, boekjaren 2025 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met Fenanco?
Wat er de jongste jaren bij Fenanco gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 31.297 (▲ 34% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Nico Feys werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 23.305 winst in 2025 naar € 31.297 winst in 2026.
Betaalde al € 14.655 vennootschapsbelasting sinds 2025.
Beste jaar ooit: 2026, met € 31.297 winst.
Keerde in totaal € 833 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Fenanco zit Nico Feys.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Nico Feys
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hoorndriesstraat 60
9820 Merelbeke-Melle
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1012.586.364
- Btw-nummer
- BE 1012.586.364
- Maatschappelijke zetel
- Hoorndriesstraat 60, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- Fenanco
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 augustus 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van auto- en motorrijscholen
Overige vormen van onderwijs
Algemene elektrotechnische installatiewerken