Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
100 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
ATS DESIGN BV uit Asse, ondernemingsnummer BE1011463144, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.742 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ATS DESIGN BV een brutomarge van € 28.546 en een eigen vermogen van € 24.927. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 185 naar € 20.742. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 24.927
▲ € 20.742 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.742
▲ € 20.557 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 100
▼ 92% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 20.927.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.249
▲ € 7.635 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.560 | € 28.546 | ▲ € 26.987 |
| Winst na belastingen | € 185 | € 20.742 | ▲ € 20.557 |
| Eigen vermogen | € 4.185 | € 24.927 | ▲ € 20.742 |
| Totale schulden | € 6.923 | € 8.249 | ▲ 19% |
| Cash | € 1.198 | € 100 | ▼ 92% |
| Opgepotte winst | € 185 | € 20.927 | ▲ € 20.742 |
| Balanstotaal | € 11.108 | € 33.176 | ▲ 199% |
Kerncijfers van ATS DESIGN BV, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ATS DESIGN BV?
Wat er de jongste jaren bij ATS DESIGN BV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.742 (▲ € 20.557 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
Samengevat
Van € 185 winst in 2024 naar € 20.742 winst in 2025.
Betaalde al € 7.291 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 20.742 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Z. 3 Doornveld 150
1731 Asse
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 100 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →InArch
€ 3,5 miljoen omzet · 2024
EVI CONSTRUCT
€ 33.707 brutomarge · 2024
DEV AL CONS
€ 39.610 omzet · 2025
TENDANCE PEINTURE
€ 52.445 brutomarge · 2025
KPV DESIGN
€ 34.211 brutomarge · 2025
+95 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- YATSENIUK Andrii(enige oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1011.463.144
- Btw-nummer
- BE 1011.463.144
- Maatschappelijke zetel
- Z. 3 Doornveld 150, 1731 Asse
- Namen & benamingen
- ATS DESIGN BV
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 juli 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouwrijp maken van terreinen
Algemene bouw van kantoorgebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Proefboren en boren
Slopen
Algemene reiniging van gebouwen