Financiën
Boekjaar 2025
PURE ENERGIE uit Pepinster, ondernemingsnummer BE1011212924, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 31.891 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PURE ENERGIE een brutomarge van € 56.598 en een eigen vermogen van € 48.122. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 13.231 naar € 31.891. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 48.122
▲ 196% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 31.891
▲ 141% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.929
▲ 21% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 45.122.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.664
▲ 62% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 27.802
▲ 17% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 17.182.
Schulden eind 2025
€ 21.549
▼ 40% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.132 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 21.671
▲ € 18.470 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.159
▲ € 14.090 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 22.230 | € 56.598 | ▲ 155% |
| Winst na belastingen | € 13.231 | € 31.891 | ▲ 141% |
| Eigen vermogen | € 16.231 | € 48.122 | ▲ 196% |
| Totale schulden | € 43.281 | € 61.591 | ▲ 42% |
| Cash | € 16.445 | € 19.929 | ▲ 21% |
| Opgepotte winst | € 13.231 | € 45.122 | ▲ 241% |
| Bankschulden | € 35.879 | € 21.549 | ▼ 40% |
| Balanstotaal | € 59.512 | € 109.713 | ▲ 84% |
Kerncijfers van PURE ENERGIE, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PURE ENERGIE?
Wat er de jongste jaren bij PURE ENERGIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 31.891 (▲ 141% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Pepinster. KBO
- Michaël Miler werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.231 winst in 2024 naar € 31.891 winst in 2025.
Betaalde al € 13.387 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 31.891 winst.
Bestuur
Achter PURE ENERGIE zit Michaël Miler.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Michaël Miler
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Jenny Solheid 8
4860 Pepinster
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1011.212.924
- Btw-nummer
- BE 1011.212.924
- Maatschappelijke zetel
- Rue Jenny Solheid 8, 4860 Pepinster
- Namen & benamingen
- PURE ENERGIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 juli 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Overige bouwinstallatie
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Overige bouwinstallatie, n.e.g.