Financiën
Boekjaar 2025
CWFS uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE1010224910, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 80.722 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CWFS een brutomarge van € 113.156 en een eigen vermogen van € 115.055. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 35.165 naar € 80.722. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 115.055
▲ 220% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 80.722
▲ 130% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 112.523
▲ € 92.422 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.666 uitgekeerd
2 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 45.908
▲ € 36.282 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 34.533
Dit jaar wordt € 7.594 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 2.924
▼ 83% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 44.986
▲ 144% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 44.361 | € 113.156 | ▲ 155% |
| Winst na belastingen | € 35.165 | € 80.722 | ▲ 130% |
| Eigen vermogen | € 35.999 | € 115.055 | ▲ 220% |
| Totale schulden | € 37.120 | € 84.109 | ▲ 127% |
| Cash | € 20.101 | € 112.523 | ▲ € 92.422 |
| Opgepotte winst | € 33.499 | € 112.555 | ▲ 236% |
| Dividend | € 1.666 | € 1.666 | |
| Bankschulden | € 0 | € 34.533 | |
| Balanstotaal | € 73.119 | € 199.164 | ▲ 172% |
Kerncijfers van CWFS, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CWFS?
Wat er de jongste jaren bij CWFS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 80.722 (▲ 130% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Christophe Walraven werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 35.165 winst in 2024 naar € 80.722 winst in 2025.
Betaalde al € 31.969 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 80.722 winst.
Keerde in totaal € 3.332 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CWFS zit Christophe Walraven.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Christophe Walraven
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steenbossen 16
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Christophe Walraven(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1010.224.910
- Btw-nummer
- BE 1010.224.910
- Maatschappelijke zetel
- Steenbossen 16, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- CWFS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 juni 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Overige financiële dienstverlening, neg
Overige zakelijke dienstverlening, neg