Financiën
Boekjaar 2025
Notaris Stéphanie Heinderson uit Temse, ondernemingsnummer BE1009808404, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 222.257 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Notaris Stéphanie Heinderson een brutomarge van € 306.651 en een eigen vermogen van € 248.472. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 26.907 naar € 222.257. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 248.472
▲ € 221.424 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 222.257
▲ € 195.350 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 135.918
▲ € 103.933 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 833 uitgekeerd
0 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.709
▲ 9% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 418.913
▼ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 39.017 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 2.103
▼ 68% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 87.080
▲ € 84.844 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 35.983 | € 306.651 | ▲ € 270.669 |
| Winst na belastingen | € 26.907 | € 222.257 | ▲ € 195.350 |
| Eigen vermogen | € 27.048 | € 248.472 | ▲ € 221.424 |
| Totale schulden | € 445.401 | € 509.843 | ▲ 14% |
| Cash | € 31.986 | € 135.918 | ▲ € 103.933 |
| Opgepotte winst | € 26.048 | € 247.472 | ▲ € 221.424 |
| Dividend | € 859 | € 833 | ▼ 3% |
| Bankschulden | € 435.111 | € 418.913 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 472.449 | € 758.314 | ▲ 61% |
Kerncijfers van Notaris Stéphanie Heinderson, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Notaris Stéphanie Heinderson?
Wat er de jongste jaren bij Notaris Stéphanie Heinderson gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 222.257 (▲ € 195.350 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Temse. KBO
- Stéphanie Heinderson werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 26.907 winst in 2024 naar € 222.257 winst in 2025.
Betaalde al € 82.797 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 222.257 winst.
Keerde in totaal € 1.692 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Notaris Stéphanie Heinderson zit Stéphanie Heinderson. Zelf heeft het 67% van De Block & Heinderson, geassocieerde notarissen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Marie Van Brusselstraat 16
9140 Temse
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HEINDERSON Stéphanie(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1009.808.404
- Btw-nummer
- BE 1009.808.404
- Maatschappelijke zetel
- Marie Van Brusselstraat 16, 9140 Temse
- Namen & benamingen
- Notaris Stéphanie Heinderson
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 mei 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 4 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van notarissen