Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
114 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
WOMEN & MEN LASER uit Zaventem, ondernemingsnummer BE1009456234, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 68.716 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WOMEN & MEN LASER een brutomarge van € 156.862 en een eigen vermogen van € 81.366. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.650 naar € 68.716. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 81.366
▲ € 68.716 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 68.716
▲ € 66.065 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 77.934
▲ € 74.106 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 71.366.
Mensen en middelen in 2025
€ 60.424
▲ € 59.000 t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 75.884
▲ 271% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 25.120
▲ € 23.986 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 47.116
▲ € 41.026 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 7.989 | € 156.862 | ▲ € 148.872 |
| Winst na belastingen | € 2.650 | € 68.716 | ▲ € 66.065 |
| Eigen vermogen | € 12.650 | € 81.366 | ▲ € 68.716 |
| Totale schulden | € 17.448 | € 78.959 | ▲ € 61.511 |
| Cash | € 3.828 | € 77.934 | ▲ € 74.106 |
| Opgepotte winst | € 2.650 | € 71.366 | ▲ € 68.716 |
| Balanstotaal | € 30.098 | € 160.325 | ▲ € 130.227 |
Kerncijfers van WOMEN & MEN LASER, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met WOMEN & MEN LASER?
Wat er de jongste jaren bij WOMEN & MEN LASER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 68.716 (▲ € 66.065 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Schaarbeek. KBO
- Nieuwe vestiging in Schaarbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.650 winst in 2024 naar € 68.716 winst in 2025.
Betaalde al € 17.916 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 68.716 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Excelsiorlaan 71
1930 Zaventem
Rogierlaan 411
1030 Schaarbeek
Actief sinds 21 mei 2024
Rogierlaan 348
1030 Schaarbeek
Actief sinds 7 november 2024
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 114 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →BOA
€ 24.000 omzet · 2024
Yucco
€ 33.420 omzet · 2024
TADIM
€ -1.680 brutomarge · 2025
BELGIUM SECURITY GROUP
€ -6.074 brutomarge · 2025
ZEYNEP NUR
€ 4.925 brutomarge · 2025
+109 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1009.456.234
- Btw-nummer
- BE 1009.456.234
- Maatschappelijke zetel
- Excelsiorlaan 71, 1930 Zaventem
- Namen & benamingen
- WOMEN & MEN LASER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 mei 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Schoonheidsverzorging
Activiteiten van tandartspraktijken
Beroepsopleiding