Financiën
Boekjaar 2025
MO-TECH uit Gent, ondernemingsnummer BE1007786547, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 32.019 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MO-TECH een brutomarge van € 49.074 en een eigen vermogen van € 79.181. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 40.363 naar € 32.019. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 79.181
▲ 68% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 32.019
▼ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 26.159
▲ 90% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 72.381.
Mensen en middelen in 2025
€ 26.618
▲ 66% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 82.620
▲ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.688
▲ 56% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.527 | € 49.074 | ▼ 10% |
| Winst na belastingen | € 40.363 | € 32.019 | ▼ 21% |
| Eigen vermogen | € 47.163 | € 79.181 | ▲ 68% |
| Totale schulden | € 63.106 | € 101.309 | ▲ 61% |
| Cash | € 13.770 | € 26.159 | ▲ 90% |
| Opgepotte winst | € 40.363 | € 72.381 | ▲ 79% |
| Balanstotaal | € 110.269 | € 180.490 | ▲ 64% |
Kerncijfers van MO-TECH, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MO-TECH?
Wat er de jongste jaren bij MO-TECH gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 32.019 (▼ 21% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 40.363 winst in 2024 naar € 32.019 winst in 2025.
Betaalde al € 18.688 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 40.363 winst.
Bestuur
Achter MO-TECH zitten Oleksandr Lezhaiskyi, Serhii Stefuryn en Orhan Mavzer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Oleksandr Lezhaiskyi
Bestuurder
Serhii Stefuryn
Bestuurder
Orhan Mavzer
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Werkhuizenstraat 135
9050 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MAVZER Orhan(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1007.786.547
- Btw-nummer
- BE 1007.786.547
- Maatschappelijke zetel
- Werkhuizenstraat 135, 9050 Gent
- Namen & benamingen
- MO-TECH
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 maart 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Installatie van isolatie
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Isolatiewerkzaamheden