Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2024, 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
Rie Bijns uit Ravels, ondernemingsnummer BE1007297191, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.577 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Rie Bijns een brutomarge van € 63.473 en een eigen vermogen van € 117.697. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 65.120 naar € 7.577. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 117.697
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.577
▼ 88% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 19.352
▼ 57% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 72.697.
Mensen en middelen in 2025
€ 624
▲ 108% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.539
▼ 14% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 271.996
▼ 6% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 20.437 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 13 jaar weg.
€ 20.705
▲ 117% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.196
▼ 12% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 113.592 | € 63.473 | ▼ 44% |
| Winst na belastingen | € 65.120 | € 7.577 | ▼ 88% |
| Eigen vermogen | € 110.120 | € 117.697 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 320.540 | € 312.897 | ▼ 2% |
| Cash | € 45.198 | € 19.352 | ▼ 57% |
| Terreinen & gebouwen | € 364.439 | € 353.795 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 65.120 | € 72.697 | ▲ 12% |
| Bankschulden | € 287.925 | € 271.996 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 430.660 | € 430.594 |
Kerncijfers van Rie Bijns, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Rie Bijns?
Wat er de jongste jaren bij Rie Bijns gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Ravels. KBO
Samengevat
Van € 65.120 winst in 2024 naar € 7.577 winst in 2025.
Betaalde al € 18.231 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 65.120 winst.
Bestuur
Achter Rie Bijns zit Erina Bijns.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Erina Bijns
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Koning Albertstraat 125
2381 Ravels
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Erina Bijns(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1007.297.191
- Btw-nummer
- BE 1007.297.191
- Maatschappelijke zetel
- Koning Albertstraat 125, 2381 Ravels
- Namen & benamingen
- Rie Bijns
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 maart 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening