Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 35 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
UBSA uit Péruwelz, ondernemingsnummer BE1006012932, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 287.735 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde UBSA een brutomarge van € 42.548 en een eigen vermogen van € 312.230. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 9.330 naar € 287.735. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 7 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 312.230
▲ € 287.735 t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 287.735
▲ € 278.404 t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 87.611
▲ 79% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 311.230.
Mensen en middelen in 2026
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
Schulden eind 2026
€ 1,1 miljoen
▼ 14% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 183.631 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 2.500
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.516
▲ 80% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 19.036 | € 44.220 | € 42.548 | ▼ 4% |
| Winst na belastingen | € 14.164 | € 9.330 | € 287.735 | ▲ € 278.404 |
| Eigen vermogen | € 14.164 | € 24.495 | € 312.230 | ▲ € 287.735 |
| Totale schulden | € 1.437.483 | € 1.460.956 | € 1.217.744 | ▼ 17% |
| Cash | € 19.851 | € 48.974 | € 87.611 | ▲ 79% |
| Opgepotte winst | € 14.164 | € 23.495 | € 311.230 | ▲ € 287.735 |
| Bankschulden | € 1.425.000 | € 1.282.328 | € 1.105.287 | ▼ 14% |
| Balanstotaal | € 1.451.647 | € 1.485.451 | € 1.529.973 | ▲ 3% |
Kerncijfers van UBSA, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 30 januari 2028.
Wat is er gebeurd met UBSA?
Wat er de jongste jaren bij UBSA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 287.735 (▲ € 278.404 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Péruwelz. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Hubert SABBE werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 14.164 winst in 2024 naar € 287.735 winst in 2026.
Betaalde al € 12.116 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2026, met € 287.735 winst.
Bestuur
Achter UBSA zit Hubert SABBE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Hubert SABBE
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue de Briffoeil(WAB) 22
7604 Péruwelz
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1006.012.932
- Btw-nummer
- BE 1006.012.932
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Briffoeil(WAB) 22, 7604 Péruwelz
- Namen & benamingen
- UBSA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 februari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering