Financiën
Boekjaar 2025
WildCensus uit Marche-en-Famenne, ondernemingsnummer BE1005454488, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 42.097 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WildCensus een brutomarge van € 72.130 en een eigen vermogen van € 69.261. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.164 naar € 42.097. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 69.261
▲ 155% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 42.097
▲ 99% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 81.782
▲ 199% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 63.261.
Mensen en middelen in 2025
€ 189
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 21.233
▼ 10% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 18.593.
Schulden eind 2025
€ 16.592
▼ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 3.939 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 922
▼ 69% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.769
▲ 268% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 34.769 | € 72.130 | ▲ 107% |
| Winst na belastingen | € 21.164 | € 42.097 | ▲ 99% |
| Eigen vermogen | € 27.164 | € 69.261 | ▲ 155% |
| Totale schulden | € 80.110 | € 88.603 | ▲ 11% |
| Cash | € 27.397 | € 81.782 | ▲ 199% |
| Opgepotte winst | € 21.164 | € 63.261 | ▲ 199% |
| Bankschulden | € 20.379 | € 16.592 | ▼ 19% |
| Balanstotaal | € 107.274 | € 157.864 | ▲ 47% |
Kerncijfers van WildCensus, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met WildCensus?
Wat er de jongste jaren bij WildCensus gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 42.097 (▲ 99% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Marche-en-Famenne. KBO
Samengevat
Van € 21.164 winst in 2024 naar € 42.097 winst in 2025.
Betaalde al € 24.776 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 42.097 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lignières, Al Vau 2
6900 Marche-en-Famenne
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Thomas Bruno Béatrice Louis Ghislain WALSDORFF(fondateur) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1005.454.488
- Btw-nummer
- BE 1005.454.488
- Maatschappelijke zetel
- Lignières, Al Vau 2, 6900 Marche-en-Famenne
- Namen & benamingen
- WildCensus
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 apr 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Beheer en instandhouding van natuurreservaten
Beheer en instandhouding van natuurgebieden
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie, n.e. g.