Financiën
Boekjaar 2025
DAL42 uit Machelen (Brab.), ondernemingsnummer BE1005251283, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -9.239 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DAL42 een brutomarge van € 4.026 en een eigen vermogen van € 6.902. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.141 naar € -9.239. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 57 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 7 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6.902
▼ 57% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -9.239
▼ in 2024 nog € 11.141 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.765
▼ 3% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 1.902.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.093
▼ 97% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 628
▼ 99% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 31.005
▼ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 6.672 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 17
▼ 99% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.601
▼ 71% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.378 | € 4.026 | ▼ 93% |
| Winst na belastingen | € 11.141 | € -9.239 | ▼ € 20.380 |
| Eigen vermogen | € 16.141 | € 6.902 | ▼ 57% |
| Totale schulden | € 67.851 | € 78.623 | ▲ 16% |
| Cash | € 1.812 | € 1.765 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 11.141 | € 1.902 | ▼ 83% |
| Bankschulden | € 38.008 | € 31.005 | ▼ 18% |
| Balanstotaal | € 83.992 | € 85.526 | ▲ 2% |
Kerncijfers van DAL42, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DAL42?
Wat er de jongste jaren bij DAL42 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 9.239 (▼ € 20.380 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
- Batuhan AKINCI werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 11.141 winst in 2024 naar € 9.239 verlies in 2025.
Betaalde al € 3.601 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 11.141 winst.
Bestuur
Achter DAL42 zit Batuhan AKINCI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Batuhan AKINCI
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Heirbaan 98A
1830 Machelen (Brab.)
Heirbaan 98 bus A
1830 Machelen (Brab.)
Actief sinds 26 januari 2024
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- AKINCI Batuhan(oprichter) 50%
- AKINCI Emirhan(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1005.251.283
- Btw-nummer
- BE 1005.251.283
- Maatschappelijke zetel
- Heirbaan 98A, 1830 Machelen (Brab.)
- Namen & benamingen
- DAL42
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 feb 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Metselwerk
Uitvoeren van metsel- en voegwerken
Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen
Diensten in verband met vervoer te land
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
+1