Financiën
Boekjaar 2025
F MARCHAND SRL uit Vaux-sur-Sûre, ondernemingsnummer BE1004965233, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 22.071 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde F MARCHAND SRL een brutomarge van € 299.632 en een eigen vermogen van € 47.337. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.267 naar € 22.071. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 4 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 47.337
▲ 87% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.071
▲ € 16.804 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 57.337
▲ € 55.988 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 27.337.
Mensen en middelen in 2025
€ 234.978
▲ 36% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 7.554
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 111.902
▼ 66% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.923
▼ 56% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 201.752 | € 299.632 | ▲ 49% |
| Winst na belastingen | € 5.267 | € 22.071 | ▲ € 16.804 |
| Eigen vermogen | € 25.267 | € 47.337 | ▲ 87% |
| Totale schulden | € 360.114 | € 438.797 | ▲ 22% |
| Cash | € 1.350 | € 57.337 | ▲ € 55.988 |
| Terreinen & gebouwen | - | € 8.870 | |
| Opgepotte winst | € 5.267 | € 27.337 | ▲ € 22.071 |
| Balanstotaal | € 385.381 | € 486.134 | ▲ 26% |
Kerncijfers van F MARCHAND SRL, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met F MARCHAND SRL?
Wat er de jongste jaren bij F MARCHAND SRL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 22.071 (▲ € 16.804 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Vaux-sur-Sûre. KBO
Samengevat
Van € 5.267 winst in 2024 naar € 22.071 winst in 2025.
Betaalde al € 7.925 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 22.071 winst.
Bestuur
Achter F MARCHAND SRL zitten Freddy MARCHAND en Florentin MARCHAND.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Freddy MARCHAND
Bestuurder
Florentin MARCHAND
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Allée des Jardins,Jus 4
6640 Vaux-sur-Sûre
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- MARCHAND Florentin Jeanique Philippe(oprichter) 75%
- MARCHAND Freddy Fernand André Ghislain(oprichter) 25%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.965.233
- Btw-nummer
- BE 1004.965.233
- Maatschappelijke zetel
- Allée des Jardins,Jus 4, 6640 Vaux-sur-Sûre
- Namen & benamingen
- F MARCHAND SRL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Elektrotechnische installatiewerken aan gebouwen