Financiën
Boekjaar 2025
YC034 uit Kraainem, ondernemingsnummer BE1004944843, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.067 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde YC034 een brutomarge van € 11.629 en een eigen vermogen van € 1.993. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -7.074 naar € 8.067. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1.993
▲ € 9.067 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.067
▲ in 2024 nog € 7.074 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.334
▼ 24% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 993.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 219
▲ € 192 t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.790
▼ 50% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 983
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € -7.232 | € 11.629 | ▲ € 18.862 |
| Winst na belastingen | € -7.074 | € 8.067 | ▲ € 15.141 |
| Eigen vermogen | € -7.074 | € 1.993 | ▲ € 9.067 |
| Totale schulden | € 17.014 | € 6.912 | ▼ 59% |
| Cash | € 8.374 | € 6.334 | ▼ 24% |
| Opgepotte winst | € -7.074 | € 993 | ▲ € 8.067 |
| Balanstotaal | € 9.940 | € 8.905 | ▼ 10% |
Kerncijfers van YC034, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met YC034?
Wat er de jongste jaren bij YC034 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.067. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Pieters-Woluwe. KBO
Samengevat
Van € 7.074 verlies in 2024 naar € 8.067 winst in 2025.
Betaalde al € 967 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 8.067 winst.
Bestuur
Achter YC034 zit Olcay INCE.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Olcay INCE
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Steenweg op Mechelen 455
1950 Kraainem
François Desmedtstraat 6
1150 Sint-Pieters-Woluwe
Actief sinds 19 januari 2024
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- CELIK Cennet(comparant / oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.944.843
- Btw-nummer
- BE 1004.944.843
- Maatschappelijke zetel
- Steenweg op Mechelen 455, 1950 Kraainem
- Namen & benamingen
- YC034
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 jan 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening