Financiën
Boekjaar 2025
ValManS uit Lubbeek, ondernemingsnummer BE1004498445, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 22.247 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ValManS een brutomarge van € 30.001 en een eigen vermogen van € 31.596. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.349 naar € 22.247. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 13 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 31.596
▲ 238% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 22.247
▲ € 17.898 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 67.358
▲ 85% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 26.596.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.315
▲ 42% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.686
▲ 85% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 6.787 | € 30.001 | ▲ € 23.214 |
| Winst na belastingen | € 4.349 | € 22.247 | ▲ € 17.898 |
| Eigen vermogen | € 9.349 | € 31.596 | ▲ 238% |
| Totale schulden | € 40.698 | € 52.764 | ▲ 30% |
| Cash | € 36.403 | € 67.358 | ▲ 85% |
| Opgepotte winst | € 4.349 | € 26.596 | ▲ € 22.247 |
| Balanstotaal | € 50.047 | € 84.360 | ▲ 69% |
Kerncijfers van ValManS, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ValManS?
Wat er de jongste jaren bij ValManS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 22.247 (▲ € 17.898 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Lubbeek. KBO
Samengevat
Van € 4.349 winst in 2024 naar € 22.247 winst in 2025.
Betaalde al € 7.400 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 22.247 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Geestbeek(LUB) 5
3210 Lubbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Ruben Valgaerts(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.498.445
- Btw-nummer
- BE 1004.498.445
- Maatschappelijke zetel
- Geestbeek(LUB) 5, 3210 Lubbeek
- Namen & benamingen
- ValManS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 10 sep 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Overige fotografische activiteiten
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten