Financiën
Boekjaar 2025
S&E TECH uit Gent, ondernemingsnummer BE1004417281, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.346 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S&E TECH een brutomarge van € 69.013 en een eigen vermogen van € 30.806. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.294 naar € 3.346. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 30.806
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.346
▼ 86% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.881
▲ 35% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 26.806.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 51.237
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 25.234
▲ 126% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 15.028
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.200
▼ 12% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.169
▲ 106% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 35.743 | € 69.013 | ▲ 93% |
| Winst na belastingen | € 24.294 | € 3.346 | ▼ 86% |
| Eigen vermogen | € 27.461 | € 30.806 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 9.086 | € 30.397 | ▲ 235% |
| Cash | € 7.317 | € 9.881 | ▲ 35% |
| Opgepotte winst | € 23.461 | € 26.806 | ▲ 14% |
| Dividend | € 833 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 15.028 | |
| Balanstotaal | € 36.546 | € 61.203 | ▲ 67% |
Kerncijfers van S&E TECH, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met S&E TECH?
Wat er de jongste jaren bij S&E TECH gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.346 (▼ 86% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Samet Siraci werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 24.294 winst in 2024 naar € 3.346 winst in 2025.
Betaalde al € 8.397 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 24.294 winst.
Keerde in totaal € 833 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter S&E TECH zit Samet Siraci.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Samet Siraci
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vlotstraat 53
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- SIRACI Samet(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.417.281
- Btw-nummer
- BE 1004.417.281
- Maatschappelijke zetel
- Vlotstraat 53, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- S&E TECH
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouw van rioleringen
Bouw van andere civieltechnische werken, neg
Bouw van water- en gasdistributienetten
Bouw van autowegen en andere wegen