Financiën
Boekjaar 2025
Storm Solutions uit Antwerpen, ondernemingsnummer BE1004336713, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 53.410 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Storm Solutions een brutomarge van € 83.952 en een eigen vermogen van € 38.590. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 54.681 naar € 53.410. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 38.590
▲ 146% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 53.410
▼ 2% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.620
▼ 59% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.500 uitgekeerd
57 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 5.292
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 624.360
▼ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.546 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 46 jaar weg.
€ 7.009
▲ 41% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 35.367
▲ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 75.088 | € 83.952 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 54.681 | € 53.410 | ▼ 2% |
| Eigen vermogen | € 15.681 | € 38.590 | ▲ 146% |
| Totale schulden | € 684.433 | € 666.836 | ▼ 3% |
| Cash | € 18.365 | € 7.620 | ▼ 59% |
| Opgepotte winst | € 13.181 | € 36.090 | ▲ 174% |
| Dividend | € 41.500 | € 30.500 | ▼ 27% |
| Bankschulden | € 647.375 | € 624.360 | ▼ 4% |
| Balanstotaal | € 700.113 | € 705.426 | ▲ 1% |
Kerncijfers van Storm Solutions, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Storm Solutions?
Wat er de jongste jaren bij Storm Solutions gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 53.410 (▼ 2% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Antwerpen. KBO
Samengevat
Van € 54.681 winst in 2024 naar € 53.410 winst in 2025.
Betaalde al € 27.605 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 54.681 winst.
Keerde in totaal € 72.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Storm Solutions zit Thomas Storms. Zelf heeft het 100% van Karpaco.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Jezuïetenlaan 23
2610 Antwerpen
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- STORMS Thomas Hugues Daniel Marie(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.336.713
- Btw-nummer
- BE 1004.336.713
- Maatschappelijke zetel
- Jezuïetenlaan 23, 2610 Antwerpen
- Namen & benamingen
- Storm Solutions
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg