Financiën
Boekjaar 2025
Inovolt uit Mont-de-l'Enclus, ondernemingsnummer BE1004098765, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 18.486 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Inovolt een brutomarge van € 36.845 en een eigen vermogen van € 35.349. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 16.055 naar € 18.486. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 35.349
▲ 100% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 18.486
▲ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 15.728
▼ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 833 uitgekeerd
5 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 37.834
▼ 10% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 31.686
▼ 22% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.334 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 8.142
▲ € 6.970 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.668
▲ 8% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 32.789 | € 36.845 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 16.055 | € 18.486 | ▲ 15% |
| Eigen vermogen | € 17.696 | € 35.349 | ▲ 100% |
| Totale schulden | € 58.837 | € 55.855 | ▼ 5% |
| Cash | € 22.415 | € 15.728 | ▼ 30% |
| Opgepotte winst | € 15.196 | € 32.849 | ▲ 116% |
| Dividend | € 859 | € 833 | ▼ 3% |
| Bankschulden | € 40.602 | € 31.686 | ▼ 22% |
| Balanstotaal | € 76.533 | € 91.204 | ▲ 19% |
Kerncijfers van Inovolt, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Inovolt?
Wat er de jongste jaren bij Inovolt gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 18.486 (▲ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mont-de-l'Enclus. KBO
- Gil De Backer werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.055 winst in 2024 naar € 18.486 winst in 2025.
Betaalde al € 10.133 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 18.486 winst.
Keerde in totaal € 1.692 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Inovolt zit Gil De Backer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Gil De Backer
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Enclus du haut(O) 47 bus 107
7750 Mont-de-l'Enclus
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1004.098.765
- Btw-nummer
- BE 1004.098.765
- Maatschappelijke zetel
- Enclus du haut(O) 47 bus 107, 7750 Mont-de-l'Enclus
- Namen & benamingen
- Inovolt
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 januari 2024
- Peppol
- Actief · Actief sinds 6 mrt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Vervaardiging van andere elektrische apparatuur
Overige zakelijke dienstverlening, neg