Financiën
Boekjaar 2025
Kinesio Cuma uit Villers-le-Bouillet, ondernemingsnummer BE1003857750, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 57.576 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Kinesio Cuma een brutomarge van € 100.125 en een eigen vermogen van € 16.044. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 33.468 naar € 57.576. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 58 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 16.044
▼ 58% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 57.576
▲ 72% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 78.795
▲ 180% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 80.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 12.812
▼ 32% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 8.339
▼ 40% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 5.826 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 548
▼ 58% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.118
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | € 133.499 | - | |
| Brutomarge | - | € 52.966 | € 100.125 | ▲ 89% |
| Winst na belastingen | € 0 | € 33.468 | € 57.576 | ▲ 72% |
| Eigen vermogen | € 5.000 | € 38.468 | € 16.044 | ▼ 58% |
| Totale schulden | € 0 | € 20.219 | € 108.432 | ▲ € 88.213 |
| Cash | € 5.000 | € 28.147 | € 78.795 | ▲ 180% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 9.195 | |
| Opgepotte winst | € 0 | € 33.468 | € 11.044 | ▼ 67% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 80.000 | |
| Bankschulden | € 0 | € 13.887 | € 8.339 | ▼ 40% |
| Balanstotaal | € 5.000 | € 58.687 | € 124.477 | ▲ 112% |
Kerncijfers van Kinesio Cuma, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Kinesio Cuma?
Wat er de jongste jaren bij Kinesio Cuma gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 57.576 (▲ 72% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Andenne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 0 winst in 2023 naar € 57.576 winst in 2025.
Betaalde al € 41.335 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 57.576 winst.
Keerde in totaal € 80.000 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue des Vergers 4
4530 Villers-le-Bouillet
Rue Frère Orban 42
5300 Andenne
Actief sinds 22 december 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1003.857.750
- Btw-nummer
- BE 1003.857.750
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Vergers 4, 4530 Villers-le-Bouillet
- Namen & benamingen
- Kinesio Cuma
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 december 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 jul 2026
- Contact
- kine-andenne-cuma-yucedag.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van kinesitherapie
Ambulante revalidatieactiviteiten