Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2025.
Financiën
Boekjaar 2025
Dental Glow uit Evere, ondernemingsnummer BE1003484992, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 196.571 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dental Glow een brutomarge van € 257.518 en een eigen vermogen van € 302.736. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 102.165 naar € 196.571. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 302.736
▲ 185% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 196.571
▲ 92% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 262.664
▲ 138% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 298.736.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.544
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 144
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 88.454
▲ 211% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 131.599 | € 257.518 | ▲ 96% |
| Winst na belastingen | € 102.165 | € 196.571 | ▲ 92% |
| Eigen vermogen | € 106.165 | € 302.736 | ▲ 185% |
| Totale schulden | € 28.717 | € 88.598 | ▲ 209% |
| Cash | € 110.139 | € 262.664 | ▲ 138% |
| Opgepotte winst | € 102.165 | € 298.736 | ▲ 192% |
| Balanstotaal | € 134.882 | € 391.334 | ▲ 190% |
Kerncijfers van Dental Glow, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dental Glow?
Wat er de jongste jaren bij Dental Glow gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Verbeterde jaarrekening voor boekjaar 2025 neergelegd. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Brussel. KBO
Samengevat
Van € 102.165 winst in 2024 naar € 196.571 winst in 2025.
Betaalde al € 88.454 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 196.571 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Genèvestraat 7
1140 Evere
Emile Bockstaellaan 360 bus C
1020 Brussel
Actief sinds 15 december 2023
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Wouroud NAOUECH(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1003.484.992
- Btw-nummer
- BE 1003.484.992
- Maatschappelijke zetel
- Genèvestraat 7, 1140 Evere
- Namen & benamingen
- Dental Glow
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 december 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 jul 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken