Financiën
Boekjaar 2025
NELS TECHNIC uit Les Bons Villers, ondernemingsnummer BE1002050778, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -8.776 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NELS TECHNIC een brutomarge van € 2.562 en een eigen vermogen van € 12.830. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.950 naar € -8.776. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 12.830
▼ 41% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -8.776
▼ in 2024 nog € 9.950 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.862
▼ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 9.830.
Mensen en middelen in 2025
€ 13.943
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 13.575
▼ 34% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.260 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 2.691
▲ 5% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.267
▼ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 14.670 | € 22.451 | € 2.562 | ▼ 89% |
| Winst na belastingen | € 10.322 | € 9.950 | € -8.776 | ▼ € 18.726 |
| Eigen vermogen | € 12.489 | € 21.605 | € 12.830 | ▼ 41% |
| Totale schulden | € 18.722 | € 33.357 | € 21.320 | ▼ 36% |
| Cash | € 14.941 | € 17.390 | € 7.862 | ▼ 55% |
| Opgepotte winst | € 9.489 | € 18.605 | € 9.830 | ▼ 47% |
| Dividend | € 833 | € 833 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 0 | € 20.432 | € 13.575 | ▼ 34% |
| Balanstotaal | € 31.210 | € 54.962 | € 34.149 | ▼ 38% |
Kerncijfers van NELS TECHNIC, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met NELS TECHNIC?
Wat er de jongste jaren bij NELS TECHNIC gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 8.776 (▼ € 18.726 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Les Bons Villers. KBO
- NICOLAS POLETTO werd bestuurder. NBB
- LORETTA RAMUNNO werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.322 winst in 2023 naar € 8.776 verlies in 2025.
Betaalde al € 7.807 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 10.322 winst.
Keerde in totaal € 1.666 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter NELS TECHNIC zitten NICOLAS POLETTO en LORETTA RAMUNNO.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
NICOLAS POLETTO
Bestuurder
sinds 2023
LORETTA RAMUNNO
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Gaston Wautot(MEL) 12
6211 Les Bons Villers
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1002.050.778
- Btw-nummer
- BE 1002.050.778
- Maatschappelijke zetel
- Rue Gaston Wautot(MEL) 12, 6211 Les Bons Villers
- Namen & benamingen
- NELS TECHNIC
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 november 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Reparatie en onderhoud van machines
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige bouwinstallatie
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
Activiteiten van interieurarchitecten
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
+1