Financiën
Boekjaar 2025
REDENS uit Gent, ondernemingsnummer BE1001973277, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.886 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde REDENS een brutomarge van € 59.066 en een eigen vermogen van € 95.730. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 35.446 naar € 45.886. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 95.730
▲ 92% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.886
▲ 29% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.021
▼ 93% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 93.730.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 23.707
▲ € 22.428 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.920
▲ € 5.541 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.175
▲ € 10.225 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 16.749 | € 49.043 | € 59.066 | ▲ 20% |
| Winst na belastingen | € 12.398 | € 35.446 | € 45.886 | ▲ 29% |
| Eigen vermogen | € 14.398 | € 49.844 | € 95.730 | ▲ 92% |
| Totale schulden | € 1.551 | € 1.329 | € 17.095 | ▲ € 15.766 |
| Cash | € 2.423 | € 14.285 | € 1.021 | ▼ 93% |
| Opgepotte winst | € 12.398 | € 47.844 | € 93.730 | ▲ 96% |
| Balanstotaal | € 15.949 | € 51.173 | € 112.824 | ▲ 120% |
Kerncijfers van REDENS, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met REDENS?
Wat er de jongste jaren bij REDENS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.886 (▲ 29% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Renata Cutura werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 12.398 winst in 2023 naar € 45.886 winst in 2025.
Betaalde al € 30.464 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 45.886 winst.
Bestuur
Achter REDENS zit Renata Cutura.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Renata Cutura
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hendrik Waelputstraat 1 bus 503
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- UTURA Renata(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1001.973.277
- Btw-nummer
- BE 1001.973.277
- Maatschappelijke zetel
- Hendrik Waelputstraat 1 bus 503, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- REDENS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 november 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van tandartspraktijken