Financiën
Boekjaar 2026
Codevolve uit Steenokkerzeel, ondernemingsnummer BE1001107801, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € -17.299 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Codevolve een brutomarge van € -11.444 en een eigen vermogen van € 18.927. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 8.712 naar € -17.299. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.927
▼ 48% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -17.299
▼ in 2025 nog € 8.712 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 13.856
▼ 25% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 13.927.
Mensen en middelen in 2026
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 973
▼ 44% t.o.v. 2025
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 29.171 | € 15.110 | € -11.444 | ▼ € 26.554 |
| Winst na belastingen | € 22.514 | € 8.712 | € -17.299 | ▼ € 26.011 |
| Eigen vermogen | € 27.514 | € 36.225 | € 18.927 | ▼ 48% |
| Totale schulden | € 2.360 | € 3.004 | € 973 | ▼ 68% |
| Cash | € 9.913 | € 18.554 | € 13.856 | ▼ 25% |
| Opgepotte winst | € 22.514 | € 31.225 | € 13.927 | ▼ 55% |
| Balanstotaal | € 29.873 | € 39.230 | € 19.900 | ▼ 49% |
Kerncijfers van Codevolve, boekjaren 2024 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 1 april 2028.
Wat is er gebeurd met Codevolve?
Wat er de jongste jaren bij Codevolve gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: verlies van € 17.299 (▼ € 26.011 t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Steenokkerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 22.514 winst in 2024 naar € 17.299 verlies in 2026.
Betaalde al € 10.033 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2024, met € 22.514 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Sellaerstraat 40
1820 Steenokkerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1001.107.801
- Btw-nummer
- BE 1001.107.801
- Maatschappelijke zetel
- Sellaerstraat 40, 1820 Steenokkerzeel
- Namen & benamingen
- Codevolve
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computerconsultancy-activiteiten
Activiteiten van holdings
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Holdings