Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
119 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
RC GROUP uit Zaventem, ondernemingsnummer BE1001046334, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.460 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RC GROUP een brutomarge van € 15.796 en een eigen vermogen van € 13.569. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.109 naar € 9.460. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 18 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 13.569
▲ 230% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.460
▲ € 8.352 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.008
▼ 60% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 10.569.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.930
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 237
▼ 96% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.824
▲ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.976 | € 15.796 | ▲ € 13.820 |
| Winst na belastingen | € 1.109 | € 9.460 | ▲ € 8.352 |
| Eigen vermogen | € 4.109 | € 13.569 | ▲ 230% |
| Totale schulden | € 8.456 | € 5.384 | ▼ 36% |
| Cash | € 2.529 | € 1.008 | ▼ 60% |
| Opgepotte winst | € 1.109 | € 10.569 | ▲ € 9.460 |
| Balanstotaal | € 12.565 | € 18.953 | ▲ 51% |
Kerncijfers van RC GROUP, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RC GROUP?
Wat er de jongste jaren bij RC GROUP gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.460 (▲ € 8.352 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.109 winst in 2024 naar € 9.460 winst in 2025.
Betaalde al € 2.674 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 9.460 winst.
Bestuur
Achter RC GROUP zit Dzemailedin Sinanoski.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Dzemailedin Sinanoski
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Leuvensesteenweg 246 bus 1
1932 Zaventem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 119 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →AMK-RB Company
€ -17.012 brutomarge · 2025
TECHNO MOTOR ORGANISATION
€ 4.805 brutomarge · 2025
KORKUT CONSTRUCT
€ -1.362 brutomarge · 2025
MBS MM
Tibel Renov
€ 73.138 brutomarge · 2025
+114 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1001.046.334
- Btw-nummer
- BE 1001.046.334
- Maatschappelijke zetel
- Leuvensesteenweg 246 bus 1, 1932 Zaventem
- Namen & benamingen
- RC GROUP
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden