Financiën
Boekjaar 2025
CF GARAGE uit Wemmel, ondernemingsnummer BE1000979919, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.199 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CF GARAGE een brutomarge van € 16.266 en een eigen vermogen van € 21.396. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.789 naar € 7.199. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 21.396
▲ 35% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.199
▼ 39% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.077
▼ 19% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.600 uitgekeerd
22 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 5.611
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.264
▲ 147% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.985
▼ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.805
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 6.357 | € 20.004 | € 16.266 | ▼ 19% |
| Winst na belastingen | € 4.608 | € 11.789 | € 7.199 | ▼ 39% |
| Eigen vermogen | € 5.608 | € 15.797 | € 21.396 | ▲ 35% |
| Totale schulden | € 6.675 | € 17.355 | € 11.390 | ▼ 34% |
| Cash | - | € 7.485 | € 6.077 | ▼ 19% |
| Opgepotte winst | € 4.608 | € 14.797 | € 20.396 | ▲ 38% |
| Dividend | € 0 | € 1.600 | € 1.600 | |
| Bankschulden | € 23 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 12.283 | € 33.152 | € 32.787 | ▼ 1% |
Kerncijfers van CF GARAGE, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CF GARAGE?
Wat er de jongste jaren bij CF GARAGE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.199 (▼ 39% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wemmel. KBO
- ALEXANDRE ANTHONIS werd bestuurder. NBB
- CHRISTIAN VAN PE werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 4.608 winst in 2023 naar € 7.199 winst in 2025.
Betaalde al € 7.718 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 11.789 winst.
Keerde in totaal € 3.200 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CF GARAGE zitten ALEXANDRE ANTHONIS en CHRISTIAN VAN PE .
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
ALEXANDRE ANTHONIS
Bestuurder
sinds 2023
CHRISTIAN VAN PE
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kaasmarkt 161
1780 Wemmel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1000.979.919
- Btw-nummer
- BE 1000.979.919
- Maatschappelijke zetel
- Kaasmarkt 161, 1780 Wemmel
- Namen & benamingen
- CF GARAGE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Vennootschap onder firma
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
Carrosserieherstelling
Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, n.e.g.
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)